SUR LOJİSTİK ANTREPOCULUK ARAÇ KİRALAMA KURYE VE DAN. HİZ. LTD. ŞTİ.

Adres

Acıbadem Mah.Sarayardı Cad.

No :15 K:1 D:3 Acıbadem Kadıkoy, Istanbul

Instagram

www.instagram.com/surlojistik/

Facebook

www.facebook.com/surlojistik/

Linkedin

www.linkedin.com/in/surlojistik/

Gizlilik Politikası

SUR LOJİSTİK olarak, bu sitedeki ziyaretçiler tarafından sunulan adınızın, e-posta adresinizin, iş ve ev adresinizin, telefon numaranızın ve diğer kişisel verilerinizin (bundan böyle ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) satış, kiralama veya kullanmadığını kabul ediyoruz herhangi bir şekilde. ve taahhüt eder.
SUR LOJİSTİK, Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır: Basılı yayınlar / yazışmalar göndermek, basın bültenleri veya bildirimler göndermek için e-posta ile, işe alım süreçlerindeki başvurularınızı değerlendirmek, satın aldığınız malları ve / veya ödülleri vermek için.

Kişisel Bilgilere yalnızca SUR LOJİSTİK yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul eden üçüncü taraf temsilcilerimiz erişebilir. SUR LOJİSTİK, kişisel bilgileri açıklamadan kişisel bilgileri açıklamadan web sitesini geliştirmek ve web sitesinde tüketicileri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için elde edilebilecek istatistiksel verileri (Tarayıcı türü, coğrafi konum, yaş, cinsiyet vb.) Kullanabilecektir. genel. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki tüm haklar SUR LOJİSTİK’a aittir.

SUR LOJİSTİK, üçüncü tarafların web sitelerinin web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız gizlilik ilkelerini garanti etmez, bu nedenle kişisel olarak tanımlanabilir herhangi bir bilgi vermeden önce ziyaret ettiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

İletişim Formu