Havayolu Taşımacılığı

İATA Hava Kargo Acentesi olarak müşterilerimize kaliteli hava taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. SUR Lojistik 100’den fazla ülkede yerleşik acente ağı ile kapıdan kapıya taşımalarınızda kargonuzu güvenli ve hızlı bir şekilde taşıtır.

7/24 saat on-line çalışan Atatürk Hava Limanı terminal ofisimiz sayesinde dokümanlarınız gecikmeden ve beklemeden teslim edilir, kargonuz terminalde karşılanır, terminale giriş işlemleri tamamlanır, kolileriniz etiketlenir ve uçuşa hazır hale getirilir.

Tecrübeli satış uzmanlarımız sizlere en iyi servisi en uygun maliyetlerle sunar. Sizlerin talepleri doğrultusunda en uygun hava yolu seçimini yapar ve sizi bilgilendirir.

Türkiye’nin neresinde olursa olsun, ihracat veya ithalat hava kargolarınız Yurt İçi Lojistik Departmanımız tarafından en uygun maliyetle ve güvenilir bir şekilde taşıtılır.

Ticaretin sınır tanımadığı günümüz dünyasında, geniş acente ağımızla üçüncü ülkeler arasında gerçekleştirdiğiniz çapraz uçuşlarınızda size her türlü hizmeti verebilecek kabiliyetteyiz.