SUR LOJİSTİK, Türkiye bölgesindeki Çorlu’ya 6.000 m2 kapalı alanda sektörde kendi deneyimini geliştirerek kendi fabrikasını kurarak üretim faaliyetlerine başladı.

Kimyagerler, Ar-Ge departmanının bilgi ve deneyiminde, modern ve yüksek teknolojili makinelerden oluşan günde en az 200.000 aerosol içeren üretim kapasitesine sahiptir. Firmamız tüm dünyada yerel ve küresel pazarlara yönelik üstün hizmet kalitesine öncelik vermektedir.

Dünya nüfusunun sürekli büyümesi üzerinde önemli bir etkisi olan kozmetik endüstrisinin sürekli ve hızlı değişimi ve kozmetik ürünlerin artması, üretime ve insan yaşamındaki çeşitliliğin önemini artırmaktadır. Ürünlerin Ar-Ge çalışmalarının çeşitliliği kısmen daha uzun sürdü, bu nedenle kozmetik sektöründe faaliyet gösteren kuruluşların diğer sektörlerdeki kurumlara kıyasla müşteri beklentilerine anında cevap vermesi zor bir süreç. Ancak şirketimiz, müşterileri için bilgi ve deneyim geliştirerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve bu memnuniyetin Şirkete eklenmesini sağlayarak her gün bu sürecin zorluğunu hissetmemeyi taahhüt etmiştir.

Amacımız Türkiye’de teknolojiyi ilerletmek, profesyonel ekibimiz ve tesisimiz ile en kaliteli ve üstün hizmeti dünya standartlarına uygun koşullarda barındırmaktadır.


SUR LOJİSTİK ürünleri, ünlü tedarikçilerin kaliteli ve doğal bileşenleri ile üretilmektedir. Bu ürünler, GMP standartlarına göre ISO 9001 2008 kalite kontrol düzenlemeleridir ve bu özgüvene tam olarak uygundur ve ürünü dünyanın birçok ülkesinde satmaktadır.