Tam Konteyner Yükleri (FCL)

Nakliyeci tarafından doğrudan yüklenerek (DHL OCEAN DIRECT) ve alıcıya doğrudan teslim edilerek, müşterilere güvenilir, esnek ve uygun fiyatlı nakliyeyi küresel çapta sağlamak için Tam Konteyner Yüklerini (FCL) kullanmaktadır. Çeşitli ekipman türleri ve kapasiteleri kullanarak, her tür maddelerin taşınması için uygun hale getirilmiş alternatifler sunuyoruz.

Merkezileştirilmiş satın alma yönetimimiz sayesinde, FCL navlununuz için en yüksek kaliteyi, alan tahsisi ve ideal fiyatlandırmayı vermek için birinci sınıf taşımacılarla çalışıyoruz.

Taşıma yaptığımız hatların da desteklediği EDI mesajlaşması, Rezervasyonu ve sevkiyat talimatlarını sevkiyat hatlarına sağlamamıza yarayan kâğıtsız bir ortam içerisinde işlemlerimizi yürütmemize olarak vermektedir. Bu sayede dokümantasyon işlemleri basitleşir ve en yüksek veri doğruluğu ve verimliliğini sağlanır. Tüm hizmetlerimiz, taşıma halindeki yükün tam görünürlüğünü sağlayan, kurum içi IT sistemlerinizi güncelleyen ve gerekli olduğu yerde sevkiyat ayrıntılarınızı gümrük yetkililerine ve üstlenicilere bildiren, geniş ve etkin IT çözüm yelpazesi ile zenginleştirilmiştir.